Чочев с жълт картон при нова издънка на Палермо (видео)

Националът Ивайло Чочев започна като титуляр и получи жълт картон при равенството на Палермо срещу Бари в среща от 39-ия кръг на Серия "Б". Това е втори пореден разочароващ резултат за тима от "Ренцо Барбера", след тежката загуба с 0:3 от Венеция преди няколко дни. Сицилианци остават втори в класирането, но са с мач повече от преследвачите си.

Палермо имаше инициативата преди почивката, но не успя да стигне до гол. Това се случи в чак в 80-ата минута, когато точен беше Антонио Ла Гумина. Задачата на домакините се улесни след червения картон на Лука Мароне, но в 89-ата минута Нене успя да изравни.

В самия край на двубоя гостите останаха с двама души по-малко, защото Лиъм Хендерсън също беше изгонен. Той видя червения цвят, след като грубо изрита Чочев.

До края на редовния сезон в Серия "Б" има още три кръга, в които Палермо ще играе срещу Тернана (гост), Чезена (домакин) и Салернитана (гост).