Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Ново препъване на Валенсия, Реал Мадрид е далеч (видео)

Отборът на Валенсия не регистрира победа в четвърти пореден шампионатен мач, след като направи 0:0 у дома срещу Ейбар в среща от 35-ия кръг. Така “прилепите” изостанаха на четири точки от Реал Мадрид в спора за третото място. “Лос бланкос” имат и мач по-малко.

През първото полувреме срещата на “Местайя” беше доста изравнена. Двата тима играха динамично и имаха по едно наистина добро голово положение. В 13-ата минута Родриго шутира много опасно, но мъничко не му стигна да порази целта. В 38-ата Педро Леон стреля от далечна дистанция и за без малко да изненада вратаря Нето, който се отличи със силно спасяване.

В 53-ата Йоел Родригес отрази за гостите след добър удар на Гонсало Гедеш. В 72-ата съдията не зачете попадение на Симоне Дзадза заради много спорна засада. В 81-ата Педро Леон изпусна след добра комбинация на “синьо-червените”. В крайна сметка никой не намери пътя към мрежата.