Нелеп картон за Буш, нападателят пропуска мача с Ботев Пд

Нападателят на Левски Серджиу Буш получи нелепо жълт картон в 67-ата минута на мача с Берое, спечелен от "сините" с 4:0.

Берое - Левски@@@

Румънецът трябваше да бъде заменен от Антонио Вутов и тръгна да излиза, но реферът не бе дал сигнал и първо трябваше да бъде изпълнен ъглов удар.

Заради неразбирателството с четвъртия съдия Станимир Илков, дори преводачът на Делио Роси - Детелин Баялцалиев, показа недоволството си. В крайна сметка смяната бе извършена, но заради натрупани картони Буш ще пропусне следващия двубой на "сините" - домакинството на Ботев.

снимка: Емона Цончева, Sportal.bg