Септември и Сливнишки герой не си вкараха голове

Септември (Симитли) и Сливнишки герой завършиха наравно 0:0 в мач от 28-ия кръг на Югозападната трета лига. Срещата беше играна днес в село Крупник . Домакините не бяха водени в този мач от старши-треньорът Спас Стоименов, който бе наказан .

През първото полувреме нямаше положения  и пред двете врати. След почивката пропуски за Септември направиха Илиан Христов и Мирослав Марчев. Борислав Хазуров също можеше да отбележи, но и той бе неточен от удобна позиция.

Следващата седмица, Септември ще два кръга от Югозападната трета лига , като на 2 май (сряда) гостува на Банско , а на 5 май (събота) ще приеме Балкан (Ботевград) на стадион „Септември“ в Симитли отново от 18:00 часа.