Кариана подчини Вихър (Славяново) в последните секунди

Лидерът Кариана взе 18-а победа от началото на сезона в Северозападната Трета лига. В Ерден селекцията на Атанас Джамбазки се наложи с 3:2 над Вихър (Славяново) в мач от 23-ия кръг на първенството. Домакините измъкнаха трите точки в последните секунди.

Стана равностойна битка, като ерденци повече владееха топката, но съперникът им бе затворил подстъпите към вратата си и контраатакуваше опасно. В 39-ата минута Евгени Игнатов откри резултата в полза на Кариана. Секунди преди почивката обаче Димитър Димитров изравни. В средата на втората част Ангел Русев пак изведе домакините напред. Четвърт час преди края обаче Константин Генков изравни.

Секунди преди последния съдийски сигнал Николай Николов донесе победата на лидера. Веднага след това авторът на първото попадение за Вихър – Димитров извърши нарушение и получи червен картон.