Изгониха Кокала при поредна излагация на Спартак (Пл)

Старши треньорът на Спартак (Плевен) Емил Велев изгледа само 70 минути от резервната скамейка поредната излагация на водения от него тим при равенството 1:1 срещу гостуващия му Академик (Свищов). Двубоят бе от XXII кръг на Северозападната Трета лига.

Двайсетина минути преди края Кокала оспори съдийско решение и реферът Петър Кузев му вдигна червен картон. За същото провинение в 90-ата минута втори жълт и респективно червен картон получи и
Едуард Атанасов от домакините.

Началото не предвещаваше подобен финал. В 10-ата минута Христо Спасов даде аванс на плевенчани, които контролираха всичко до 30-ата минута. После обаче отстъпиха инициативата на съперника. След почивката “студентите” бяха по-активни и в 84-ата минута изравниха чрез Лилян Маринов.