Римските "орли" летят към Шампионската лига

Отборът на Лацио изигра пореден много силен мач през този сезон, като зарадва около 45 000 тифози на "Олимпико". Съставът на Симоне Индзаги разби с 4:0 Сампдория в мач от 34-ия кръг на калчото, като се върна на трето място в класирането. "Небесносините" имат актив от 67 точки, колкото и вечният съперник Рома, който вчера победи СПАЛ с 3:0.

Головото шоу в Рима този следобед стартира Сергей Милинкович-Савич в 31-ата минута, Стефан де Фрай удвои в 43-ата минута, а звездата на тима Чиро Имобиле оформи крайното 4:0 с голове в 85-ата и 88-ата минути.
Лацио лети към Шампионската лига след бой над Самп@@@Целият мач мина под диктовката на "бианкочелестите", които във втори пореден мач тази седмица вкарват четири гола в калчото. Тимът победи с 4:3 Фиорентина в междинния кръг на "Артемио Франки".

Лацио лети към Шампионската лига след бой над Самп@@@Успехът беше 20-и за лациалите, които правят невероятен сезон. Момчетата на Индзаги вкараха поне четири гола за осми път през тази кампания в Серия "А", където имат най-добрата атака с 83 отбелязани гола в 34 мача.

Лацио лети към Шампионската лига след бой над Самп@@@Голаджията на "орлите" Чиро Имобиле, който е голмайстор на първенството с 29 попадения, продължава да се бори за "Златната обувка" на Европа.

Лацио лети към Шампионската лига след бой над Самп@@@Лацио вкара за 13-и пореден път в мач срещу Самп, като записа 10-и успех в последните си 12 домакинства срещу "моряците".

Поражението беше 13-то за тима от Генуа, който остана на девето място с 51 точки, като изостана на четири точки от шестата позиция, която дава право на участие в Лига Европа.