Попов с цял мач при равенство на Рубин (видео)

Българският нападател Ивелин Попов игра цял мач при равенството 1:1 на тима му Рубин (Казан) с гостувалия Ростов в първия мач 27-ия кръг на руската Премиер Лига. Попето имаше участие в гола на казанци, тъй като в 40-ата минута центрира от ъглов удар, топката бе избита, но попадна в намиращия се до дъгата на наказателното поле Кристиан Нобоа, който с блестящо воле опъна мрежата зад стража Иля Абаев.

В 67-ата минута Сергей Паршивлюк бе изпуснат от отбраната на Рубин и с удар от въздуха от близко разстояние изравни резултати.

Попов и компания заемат шесто място в класирането с 35 точки преди изиграването на останалите срещи от кръга. Ростов пък е 10-и с 31 точки.