Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Добруджа отнесе и Хитрино

Добруджа продължава победната си серия в Североизточната Трета лига. Възпитаниците на Диян Божилов победиха като гост Хитрино с 0:3 в среща от 35-ия кръг . Станимир Андонов вкара два гола за победата, като първия беше директно от ъглов удар още в 5 минута. Третото попадение бе дело на Кристиан Пешков. Лошата новина за добруджанци бе контузията на Румен Николов, който напусна терена принудително още в 30-та минута след като навехна глезена в игрова ситуация.

"Играхме мъжки и и победихме, показахме, че сме по-класният тим", заяви след мача Диян Божилов. Хитрино с нищо не напомни за силните си мачове от есента и първите срещи в пролетта. Отбора беше неуверен в срещата с Кубрат 2016 у дома, в края на миналата седмица едва не загуби гостуването на  Бенковски (Бяла), сега загубата от лидера Добруджа е съвсем резонна.

Все пак гостите са първенци в групата и имат претенции да играят от есента във Втора професионална лига. С победата добруджанци вече имат 62 точки в актива си, като преднината пред Суворово вече е 17 точки. Трети са Хитрино с 43 точки. В събота "жълто-зелените" приемат Локомотив (Русе) в мач от 36-ия кръг на групата, Хитрино гостуват в неделя на Суворово.

Другата сряда – 25 април тима от Хитрино ще се изправи на стадион "Хаджи Димитър" в Сливен за купата на аматьорите в полуфинална среща срещу Арда (Кърджали). Все трудни срещи в които тима от Хитрино трябва да се докаже като боеспособен и успешен футболен клуб.