Нов драматичен обрат взриви "Сан Паоло" преди битката за Скудетото (видео)

Отборът на Наполи продължава да мечтае за Скудетото след драматичен обрат. "Небесносините" надвиха с 4:2 Удинезе на своя стадион "Сан Паоло" в мач от 33-ия кръг на Серия "А". Тимът на Маурицио Сари изоставаше в резултата на два пъти, но накрая стигна до важните три точки, които го  на четири точки от Ювентус. Както е известно, този уикенд двата тима излизат един срещу друг в директен сблъсък на "Алианц Стейдиъм".

Наполи с драматичен успех над Удинезе@@@Първо Якуб Янкто даде аванс на "фриуланите" в 31-ата минута, Лоренцо Инсиние изравни в последната минута на първата част, а младият Свамте Ингелсон вкара своя първи гол в калчото в 55-ата минута, като смълча трибуните.

Наполи с драматичен успех над Удинезе@@@Бранителят Раул Албиол изравни в 64-ата минута, а завърналият се в титулярния състав Аркадиуш Милик взриви трибуните със своя гол в 70-ата минута. Само пет минути по-късно Лоренцо Тонели вкара четвърти гол. Хърватският нападател Стипе Перица удари греда малко по-късно и не успя да вкара трети гол в мрежата на Пепе Рейна.
Наполи с драматичен успех над Удинезе@@@
Наполи има 81 точки, докато Юве има 85 точки преди срещата в Торино.

Удинезе въпреки доброто си представяне записа десета поредна загуба в калчото, като "фриуланите" останаха на 14-то място с 33 точки.