Стряскащо! Футболист побесня и тръгна да бие треньора си (видео)

Любопитна сцена беляза мача между Спорт Бойс и Насионал Потоси в мач от първенството на Боливия. Двубоят завърши с победа на домакините от Спорт Бойс с 4:0, като и четирите попадения бяха реализирани през второто полувреме и след изгонването от игра на Тиаго Сантос от Насионал Потоси. Бразилският халф получи червен картон от рефера, след като налетя да бие аржентинския си треньор Едгардо Малвестити.

Недоволен от изявите на футболиста си, специалистът реши да го извади от игра още през първото полувреме. Това обаче не се хареса на бразилеца, който реагира гневно и тръгна да иска обяснение от треньора по доста агресивен начин. Тиаго Сантос блъсна Малвестити, обсипа го с цветущи изрази и очевидно бе решил да се саморазправи с него. С тези си безумни действия бразилецът си заслужи червен картон. Смяната пък явно се оказа неуспешен ход, тъй като след излизането от игра на Тиаго Сантос (при резултат 0:0) тимът на Насионал Потоси претърпя разгромно поражение.