Бакалов: Надявам се, че ще се класираме за Европа

Нападателят на Локомотив (Пловдив) Димо Бакалов сподели първите си впечатления след успеха с 1:0 над Етър в среща от група “Б” на втората осмица. Атакуващият футболист заяви, че се надява отборът да се класира в Европа.

“Оставихме инициативата на Етър, но създадохме 4-5 положения през първата част. Това е наша слабост. Винаги играем само в едно полувреме силно.

Тайно се надяваме, че ще успеем да се класираме за Европа. Играем мач за мач”, заяви Бакалов.

“Моята работа е да вкарвам голове. Искам да изляза в чужбина, защото вече съм на 29 години. Промених мисленето си, за да почна да бележа повече.

Гледаме да изпълним целта, има време да стане ясно моето бъдеще”, завърши крилото на Локомотив.