Има ли Байерн сили за успех в ШЛ със селекцията до момента?

›› Булевард

Балотели показа, че е над 100 килограма

Скандалният италиански нападател Марио Балотели реши да се пошегува с твърденията, че е качил килограми. 28-годишният стрелец качи колаж като история в Instagram, на който е с телосложение на сумист. “Просто си ...

Чардафон Габрово обърна гостуващия Спартак Варна с 26:19 (11:13) в последната среща от последния 18-и кръг на редовния сезон в мъжкото хандбално първенство. С успеха домакините събраха 22 точки и си осигуриха третото място. Варненци остават четвърти със 17 точки, като последната им среща срещу Добруджа е без значение за крайното класиране. Гостите имаха инициативата през първото полувреме и в началото на втората част, но неконцентрираните им действия между 42-ата и 48-ата минута позволиха на Чардафон да стигне до обрат и да поведе с 3 гола, а в края младият състав на Спартак рухна и това позволи на домакините да запишат още по-убедителен успех.

Лидерът на габровци Димитър Петков Беше най-резултатен с 9 попадения. За спартаковци се отличи Даниел Ангелов с 5 гола. Шампионът Локомотив Варна завърши редовния сезон с пълен актив от 32 точки и в полуфиналните плейофи, който стартират следващия уикенд, ще срещне съгражданите си от Спартак. В другия полуфинал Добруджа, който остана втори, ще има домакинско предимство срещу Чардафон.

Срещи от последния 18-и кръг от редовния сезон в мъжкото хандбално първенство:

Чардафон Габрово - Спартак Варна - 26:19 (11:13)

на 14 април:
Добруджа - НСА София - 35:33 (16:20)
Локомотив Варна - Локомотив Горна Оряховица - 43:26 (21:10)

на 6 април:
Пирин Гоце Делчев - Фрегата Бургас - 28:26 (16:16)

16 април 2018 | 19:02

Имате грешка.Д.Петков също игра добре но девет гола за Чардафон вкара Петко Петков. Рейтинг: 0 0

Екатерина Джукева: За спорта трябва да имаш ... 09 юли 2017
Знаете ли, коя е първата българска хандбалистка участник в Шампионската лига при жените? Сигурен съм, че повечето отговори ще бъдат – Елизабет Оморегие. Лиза обаче е втората. Първата българска следа в ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.