ЦСКА (М) без Миланов се добра само до точка срещу Уфа (видео)

Отборът на ЦСКА (Москва) се добра само до равенство 1:1 в гостуването си на Уфа от 26-ия кръг на Премиер лигата на Русия. И в този мач българинът Георги Миланов бе оставен на резервната скамейка, като въобще не се появи в игра. Дмитрий Сисуев откри резултата в 41-ата минута, а Ахмед Муса донесе точката на гостите в 78.ата минута.

Домакините поведоха в резултата в 41-ата минута. Тогава Дмитрий Сисуев направи чудесно двойно подаване с Дмитрий Стоцкий и изскочи на стрелкова позиция, след което без забавяне вкара за 1:0.

В 78-ата минута ЦСКА се добра до изравняване. Фьодор Чалов свали с глава за Ахмед Муса, който отблизо вкара за 1:1.

След това равенство московчани остават на 5-ата позиция с 45 точки в актива си. Уфа пък се намира едно място по-надолу на 6-ата позиция с 35 точки.