Пирин ГД с драматична победа над Марек

Отборът на Пирин (Гоце Делчев) победи с драматично с 2:1 Марек в среща от 26-ия от Югозападната трета лига. Домакините стигнаха до гол в 25-ата минута, когато Виктор Шишков с глава прониза Гоцев за 1:0.

След час игра бе отменен гол на гостите от Дупница, заради засада на Иван Влахов. Дупничани изравниха все пак в 78-ата минута, когато Владимиров с глава прехвърли вратаря Захари Димитров . В последната минута минута след меле пред вратата на гостите Шишков промуши топката в мрежата за 2:1 и с втория си гол в мача донесе победата на неврокопчани. В даденото петминутно продължение червени картони получиха Александър Близнаков от Марек и Тома Дерменджиев от домакините. В класирането Пирин Гоце Делчев е 15-ти с 25 точки, а Марек е на 8-ма позиция с 35 пункта.