Снаряд в първата минута порази тима на Алекс Колев и Крачунов (видео)

Александър Колев и Пламен Крачунов бяха титуляри за Сандеция (Нови Сонч) при загубата с 0:1 от Шльонск (Вроцлав) в мач от плейофите за оставане в полската Екстракласа. Колев игра цял мач, а Крачунов, който получи жълт картон, отстъпи мястото си на Мачей Малковски в 75-ата минута.

Единственият гол в двубоя падна още преди да е изтекла една минута от първия съдийски сигнал. Заби го Матеуш Холевяк с бомбен шут с левия крак от границата на наказателното поле. Малко по-късно гостите удариха греда.

В 72-ата минута Сито Риера от Шльонск получи червен картон, но съотборниците му удържаха минималната си преднина.

Сандеция е на последното място в класирането с 25 точки.

ШЛЬОНСК (ВРОЦЛАВ) - САНДЕЦИЯ (НОВИ СОНЧ) 1:0