Шамар на "Бутарке" за евроамбициите на Селта (видео)

Отборът на Леганес надигра с 1:0 гостуващия Селта в двубой от 32-ия кръг на испанското първенство. Мигел Гереро се разписа в 63-ата минута и вкара точките в графата на тима от “Бутарке”. Поражението остави “небесносините” на пет точки от шестата позиция.

В 13-ата минута Иван Куеяр спаси след удар с глава на Яго Аспас. През първото полувреме галиският тим владееше топката много повече - в 62% от времето. Въпреки това ударите бяха 11:2 в полза на “лос пепинерос”. В 63-ата домакините стигнаха до гол преднина. Набил Ел Зар свърши страхотна работа с рейда и асистенцията, а Мигел Гереро отбеляза за 1:0 след хвърляне напред. До края момчетата на Хуан Карлос Унсуе не сътвориха нищо запомнящо се.