Икарди: Надявам се да отбележа на Аталанта

Капитанът на Интер Мауро Икарди очаква много труден двубой за "нерадзурите" в гостуването на Аталанта.

Тази вечер от 21:45ч. грандът от Милано ще се изправи срещу бергамаските в търсене на задължителен успех, който да ги задържи в битката за четвъртото място, даващо право на участие в Шампионска лига.

"Вярно е, че не съм вкарал гол в две последователни срещи. Можех да го направя в дербито, докато в мача с Торино вратарят беше на висота. Надявам се, че днес ще разваля тази прокоба. Противникът ни е много организиран и играе по целия терен. Ние трябва да се представим безупречно, за да се поздравим с победата и да постигнем нашата цел'', каза Икарди за InterTV минути преди двубоя.