Феновете на Олимпиакос създават атмосфера, за която останалите клубове могат само да мечтаят… (видео)

Феновете на гръцкия волейболен гранд Олимпиакос, в който играе бившият капитан на националния отбор Тодор Алексиев са смятани за едни от най-верните и най-многобройните  в света.

Гърците не пропускат да подкрепят своите волейболисти не само в първенството, но и в европейските турнири. И в реванша на финала за Купата на “Чалъндж Къп” 2018 срещу италианския отбор на Равена, в който играе друг български национал - Краси Георгиев, феновете доказаха за пореден път своята подкрепа към тима.

Въпреки, че играчите не успяха да спечелят трофея, атмосферата, която привържениците на Олимпиакос създадоха на финала е нещо , за което волейболния свят ще говори дълго!

Тошко Алексиев и тимът на Олимпиакос (Пирея) триумфираха обаче с Купата на Лигата “Никос Самарас”, след като надиграха категорично Етникос (Александруполис) с 3:0 (25:15, 25:15, 25:13) във финалния двубой на надпреварата.