Шампионска Лига

Треньорът на Юве посочи друга грешка на съдията от "Бернабеу"

14 април 2018 | 14:46 - Обновена
Старши треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри е на мнение, че арбитърът Майкъл Оливър не е взел точна преценка при назначаването на 4-минутно продължение на второто полувреме на изминалия дискусионен реванш от 1/4-финалите в Шампионската лига срещу Реал Мадрид. Както е известно, тогава се стигна до спорния казус с дузпата в полза на испанците.

“Бяхме на 30 секунди от продълженията и не казвам, че щяхме да се класираме - коментира наставникът днес. - Просто имахме шанс да стигнем до допълнителните 30 минути, но тогава арбитърът взе това решение. Не знам дали е било правилно или не, даже не ме интересува, но и Джанлуиджи Буфон беше изгонен, с което му беше отнета възможността да спаси дузпата на Кристиано Роналдо. Трябва да разберем Джиджи за реакцията му. Съдията направи много добри 90 минути, но в края за малко изпусна нещата. Освен това според мене беше грешка назначаването на толкова дълго добавено време - 4 минути, защото през второто полувреме имаше само едно спиране на играта за смени, а и лекарите дори не стъпиха на игрището. Нямаше нужда от толкова дълго продължение”.

Кристиано реализира наказателния удар и Юве отпадна с общ резултат 3:4.
Матео Ковачич Матео Ковачич23
Кристиано Роналдодузпа Кристиано Роналдо  90' Меди Бенатия  Меди Бенатияжълт картон
Кристиано Роналдожълт картон Кристиано Роналдо  Джанлуиджи Буфон  Джанлуиджи Буфончервен картон
Гонсало Игуаин  Гонсало Игуаинизлиза
Войчех Шчесни  Войчех Шчеснивлиза
Марселожълт картон Марсело  81'
Лука Модричизлиза Лука Модрич  75'
Матео Ковачичвлиза Матео Ковачич
73' Дъглас Коста  Дъглас Костажълт картон
67' Алекс Сандро  Алекс Сандрожълт картон
61' Блес Матюиди  Блес Матюидигол
Гарет Бейлизлиза Гарет Бейл  46'
Марко Асенсиовлиза Марко Асенсио
Каземироизлиза Каземиро
Лукас Васкесвлиза Лукас Васкес
37' Марио Манджукич  Марио Манджукичгол
36' Щефан Лихщайнер  Щефан Лихщайнержълт картон
29' Марио Манджукич  Марио Манджукичжълт картон
Дани Карвахалжълт картон Дани Карвахал  22'
17' Миралем Пянич  Миралем Пяничжълт картон
Матия Де Шилио  Матия Де Шилиоизлиза
Щефан Лихщайнер  Щефан Лихщайнервлиза
2' Марио Манджукич  Марио Манджукичгол

14 април 2018 | 21:56

На тоя съдия не му пукаше, кой ще бие. Просто не му се тичаше още 30 минути. Рейтинг: 33 3

всичко се връща
(Гост)
12
отговор
14 април 2018 | 21:54

За всички измислени фалове, дузпи и голове в полза на Ювентус досега най-накрая всичко се връща. Рейтинг: 26 27

14 април 2018 | 20:48

Алегри може да се обади на някой от Байерн и да коментира, интересно ще бъде Рейтинг: 14 4

ppp
(Гост)
10
отговор
14 април 2018 | 20:11

всичко си беще редовно и продьлженията и дузпата ,,всичко,,просто няма за какво да се хванат,,ако бе-е с-у тях щеше да има едно реване ,, Рейтинг: 20 24

JAA
(Гост)
14 април 2018 | 20:19

всичко си беше ,ЕДНО ГОЛЯМО БУТАНЕ НА РЕВАЛ МИНДИЛ КЪМ ФИНАЛА,,КАКТО ВИНАГИ . Рейтинг: 34 23

ramos
(Гост)
9
отговор
14 април 2018 | 19:53

и на финала преди 2 години нямаше нужда от 10 минути продължение, но иначе как РМ ще спечелят? Рейтинг: 41 9

жалки жаби
(Гост)
8
отговор
14 април 2018 | 19:39

стига сте ревали жабари смешни- уреждате си мачове и титли, после някой ви е виноен :Д Рейтинг: 18 30

Селянин Тепе
(Гост)
14 април 2018 | 20:08

Я мълчи бе , палиспурковец, кво си се озабил тука?! И ти ше ревнеш ако те набарам! Рейтинг: 23 5

14 април 2018 | 17:16

Едно е да си редиш първенството, друго е да манипулираш целия свят. Даже Лудогорец да ги бяха порязали така в ШЛ, пак щях да ги подкрепя! Реал и Барса в Европа последните години са отврат (не че в първенствата си не са)! Със здраве, злобни фенчета :) Рейтинг: 26 9

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Ало
(Гост)
14 април 2018 | 18:19

Кажи нещо за мачовете на Ювентус с Тотнъм. Там съдиите и в двата мача бяха купени от Аниели. Това не го ли забеляза? Рейтинг: 17 27

Ан. л Мглиж
(Гост)
6
отговор
14 април 2018 | 16:03

Само че нямаше шест смени една първото зс Юве, и реал направи своите три второто! Смените са четери общо зс двете полувремена! Рейтинг: 6 5

УефаРеал-РефеРеал Смърдит
(Гост)
14 април 2018 | 16:08

Смяната е само 1 през второто полувреме...За Реал Васкес и Асенсио влязоха още на почивката.После влезе Ковачич`в 75-та минута на мястото на Модрич...За Юве,Лихщайнер влезе още в 17-та минута...Нямаше груби нарушения,влизане на лекарски екипи и умишлено бавене на играта от страна на Юве...Най много 2 минути трябваше да е продължението...Както казах-ако Алегри беше направил една смяна в добавеното време и щеше да има продължения... Рейтинг: 19 5

(Гост)
14 април 2018 | 16:10

Не@декватните Спирталци ако ми кажат и защо ме цензурират...Много е зле работата в тази ж@лка медия... Рейтинг: 13 3

Todor
(Гост)
15 април 2018 | 11:51

Много рядко се дават 2мин. продължение и трябва да си свръх идиот да се оплакваш от продължението в мача. И това при положение, че дузпата беше преди 93-тата минута. Голям смях са феновете на Ювентус. Казаха им всички, че дузпата си е 100% и сега се чудят за какво да се хванат. За това година след година ще отпадате. Така не се подобрява отбор, като си мислиш, че някой друг ти е виновен. Търсиш грешките в себе си и се опитваш да се подобриш , това е истината. Ювентус бяха размазани първия мач. Във втория имаха късмет, че отмениха напълно редовен гол на Реал и те изпуснаха две 100% чистови положения сами срещу вратаря на Бейл и Иско, както и удариха греда и разбира се подариха гол на Юве(изпускането на вратаря). И въпреки това, накрая Реал си вкараха напълно закономерен и редовен гол. Ако не ме лъже паметта, съдията не даде продължение през първата минута и това, че фенчетата на Ювентус казват, че нямало бавене не е баш така. Играчите на Ювентус имаха 5-6 жълти картона, доста често правиха нарушения, което си е спиране на играта. А имаше и 3 гола, които бавят времето, най-вече от радостта от играчите на Юве. Или викате, те може да празнуват 10 минути 1 гол, иначе играта да няма спирания и не трябва да има продължение, така ли ??? Рейтинг: 4 4

(Гост)
5
отговор
14 април 2018 | 15:47

Алегри донякъде е прав,но мисля,че основна вина носи именно той...Трябваше да направи още една смяна в добавеното време,а не да чака да си пуска играчите в продълженията... Рейтинг: 22 2

14 април 2018 | 15:34

само 6смени отнемат поне 2 минути игрово времем. Раираните вече стават смешния с тоя ред. Рейтинг: 12 21

(Гост)
14 април 2018 | 15:46

Реал направиха 2 смени още на почивката-за тях реално време не се е губило.После влезна Ковачич,а Алегри направи само една смяна...Лекарски екипи не са влизали и не се е бавила умишлено играта.2 минути най много трябваше да е продължението... Рейтинг: 20 4

1899
(Гост)
1
отговор
14 април 2018 | 15:27

2017 год. Юве - Милан. Назначени 5 минути, измислена дузпа за Юве в 96 мин. Къде беше тогава паляк? По-назад да не се връщаме, че две страници може да изпишем такива. Рейтинг: 47 16

фани мазакура
(Гост)

много здраве на юве е от съли мунтари....... Рейтинг: 21 10

juve
(Гост)
14 април 2018 | 17:43

Все едно от тъпия ви мач` с нас е зависело нещо дали щяхме да бием или да измъкнете равен Рейтинг: 7 3

1899
(Гост)
14 април 2018 | 23:06

Може нищо да не е зависело, но не беше честно. Сега няма да ревете плачковци... Рейтинг: 9 3

Юве
(Гост)
15 април 2018 | 18:49

Чиста дузпа за Юве,Шилето удари топката с разперена ръка,Ай улеу!!! Рейтинг: 0 2

›› Live Scores

Календар

calendar_icon
календар затвори

Всички мачове

В ШЛ Мадрид вече печели „защото така” 26 април 2018
Реал Мадрид победи „защото така”. Защото е отбор специалист по преобразуването на действителността, по откъсването от футболната ортодоксалност. В това отношение няма равен. В Мюнхен заби две крошета в ...
Интервюто с Почетино: Аз и Барса вървим в ... 01 октомври 2018
Маурисио Почетино беше един от главните герои на изминалото лято. Неговото име беше първото в списъка с вариантите за заместник на Зинедин Зидан в Реал Мадрид, ала подновяването на договора му с Тотнъм малко преди това ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.