Лаптопа: Не бяхме по-слаби в игрови план, ще придобием самочувствие

Старши треньорът на Витоша (Бистрица) Костадин Ангелов при философски загубата на "тигрите" от Черно море с 0:2.

"Отстъпихме при статитичните положения и при играта за високата топка. Почти не спечелихме единоборство горе. В голяма част от мача владеехме топката, по начина по който си говорихме преди мача. Скучен мач беше като цяло. На полувремето си говорихме, че трябва да се опитаме да отбележим гол, но за съжаление не се получи. Но не мисля, че в игрови план бяхме по-слабият отбор.

Положенията от игрова ситуация мисля, че бяха поравно. Допуснахме детинска грешка при първия гол - сгрешихме при изнасянето на топката и се стигна до фаула. А знаем, че Георги Илиев изпълнява добре. В днешния мач напрежението беше по-малко от предишното. След този мач ще придобием самочувствие, убеден съм", каза Лаптопа.