Александър Попов: Дяволът не е толкова черен, но ангелите са червени

ЦСКА загуби с 1:3 първата среща от финалната серия с Нефтохимик 2010. Старши треньорът на "червените" Александър Попов коментира двубоя пред BGvolleyball.com.

Г-н Попов, какви са впечатленията Ви от мача с Нефтохимик?

В първия гейм сгрешихме, защото те направиха много грешки, а ние не се възползвахме. Играехме точка за точка, а трябваше да доминираме. Във втория гейм натрупаха аванс и не можахме да се върнем. Надиграха ни. В третия ние тях, в четвъртия също. За жалост не съумяхме да отиграем два геймбола. След това въпрос на нерви и два щастливи сервиса.

Какво ще промените за втория двубой?

Утре ще е много тежък мач. Бургас има домакинско предимство. Ние бяхме близо да се закачим в серията, което беше много важно. Надявам се утре да успеем. Това беше един от мачовете срещу Бургас, в които играхме сполучливо. Трябва да си извадим някои поуки и утре отново да тръгнем в атака.