Карлитос се завърна и измъкна Бока в 92-ата минута

Най-голямата звезда на Бока Хуниорс Карлос Тевес се завърна на терена и спаси своя тим от загуба в гостуването на Палмейрас от груповата фаза на Копа Либертадорес. Бившият играч на Коринтианс, Уест Хам, Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и Ювентус донесе равенството 1:1 с гол в 92-та минута. Той се появи на терена в 70-ата минута, когато замени Кардона. Карлитос се завърна на терена за първи път след получената нелепа контузия по време на мач в затвора "Боувер" при посещението на брат си, като срещата беше първа за него от 18 март.

Грандът от Буенос Айрес изигра добър мач, но беше на крачка от поражението, след като Кено даде аванс на домакините в 90-ата минута.

Нападателят взриви трибуните след подаване на Гуера, който пък се възползва от невероятна грешка на Хара, който не успя да уцели топката.

Буквално във втората минута на продължението обаче Бока стигна до точката, след като Павон проби отляво и центрира в наказателното поле на бразилците, където връхлитащият Тевес вкара първото си попадение в тазгодишното издание на най-престижния клубен турнир в Южна Америка.

Преди това гостите имаха претенции за червен картон на Фелипе Мело, който първо извърши брутален фаул в 13-ата минута, за който получи само жълт картон, а след това удари с лакът Перес, но не последва втори жълт картон.

Точката остави Палмейрас на върха в Група "8" на турнира с актив от седем точки, след като досега "зелените" имаха две победи в първите си два мача. Бока остана на второ място с актив от пет точки, като и двата отбора продължават без загуба.

Перуанците от Алианса Лима и колумбийците от Жуниьор, са останалите състави в групата.