Филаделфия постигна рекорден 16-и пореден успех

Филаделфия разгроми гостуващия Милуоки със 130:95 и записаха рекордна в клубната си история 16-а поредна победа.

Резервата Джъстин Андерсън беше най-резултатен с 25 точки, а Дарио Шарич допринесе с 25 точки за успеха.

Филаделфия завършва на третото място на Запад и ще стартира плейофите срещу Маями.

Джабари Паркър завърши с 25 точки за Милуоки, който с поражението остана седми на Изток и ще започне елиминациите срещу Бостън.

Пол Джордж реализира 40 точки, а Ръсел Уестбруук се отличи с 6 точки, 20 борби и 19 асистенции, при домакинската победа на Оклахома Сити срещу Мемфис със 137:123.

Дилън Бруукс беше най-добър за гостите с 36 точки и 7 борби.

Оклахома Сити завърши четвърти на Запад и започва в плейофите срещу Юта.

Маями спечели срещу гостуващия Торонто със 116:109 след продължение и завърши на шесто място на Изток.

Уейн Елингтън вкара 32 точки за домакините.

Кайл Лаури се отличи с 28 точки, 10 борби и 9 асистенции за канадците, които отдавна си осигуриха титлата в Източната конференция, а в първия кръг на плейофите ще играят срещу Вашинтон.

ЛеБрон Джеймс вкара 10 точки за 11 минути на полето и записа първи сезон, в който участва във всичките 82 мача от редовния сезон, но Кливланд загуби от гостуващия Ню Йорк с 98:110.

Джеймс успя да продължи и рекорда си с 873-и пореден мач от редовния сезон, в който завършва с двуцифрен точков актив.

Люк Корнет беше най-добър за победителите с 23 точки.

Кливланд завърши четвърти на Изток, а в търсене на четвърто поредна титла в конференцията ще започне срещу Индиана.

Без звездите си Джеймс Хардън и Крис Пол и с повечето от резервите шампионът в редовния сезон Хюстън завърши кампанията с поражение при гостуването си на Сакраменто с 83:96.

Уили Коли-Стийн беше най-добър за домакините с 22 точки и 11 борби.

Джералд Грийн се отличи с 31 точки за Хюстън.

Лейкърс триумфира срещу Клипърс в дербито на Лос Анджелис със 115:100, но и двата отбора ще пропуснат плейофите.

Новобранецът Джош Харт реализира рекордните си за сезона 30 точки за победителите, а Гари Пейтън II допринесе с 25 точки и 12 борби.

Тобиас Харис завърши с 23 точки за Клипърс, който допусна шест поражения в последните си седем мача.