Шампионска Лига

Кристиано: Не разбирам защо Юве протестира, дузпа е

12 април 2018 | 00:40 - Обновена
Головият лидер на Реал Мадрид Кристиано Роналдо е убеден, че дузпата срещу Ювентус е чиста. В 93-ата минута Лукас Васкес падна в наказателното поле и спечели класиране на “белите” за следващата фаза. “Не разбирам защо Юве протестира, дузпа е. Бутнаха го отзад. Ако не му направят дузпа, това е гол”, отсече португалецът минути след края на драмата.

“Страдахме, ще ни послужи за урок. Във футбола нищо не идва като подарък. Трябва да се бориш до самия край. Днес (б.р. вчера) Мадрид можеше да вкара повече голове, но Юве и Буфон играха силно. Ние справедливо продължаваме напред”, убеден е той.
Матео Ковачич Матео Ковачич23
Кристиано Роналдодузпа Кристиано Роналдо  90' Меди Бенатия  Меди Бенатияжълт картон
Кристиано Роналдожълт картон Кристиано Роналдо  Джанлуиджи Буфон  Джанлуиджи Буфончервен картон
Гонсало Игуаин  Гонсало Игуаинизлиза
Войчех Шчесни  Войчех Шчеснивлиза
Марселожълт картон Марсело  81'
Лука Модричизлиза Лука Модрич  75'
Матео Ковачичвлиза Матео Ковачич
73' Дъглас Коста  Дъглас Костажълт картон
67' Алекс Сандро  Алекс Сандрожълт картон
61' Блес Матюиди  Блес Матюидигол
Гарет Бейлизлиза Гарет Бейл  46'
Марко Асенсиовлиза Марко Асенсио
Каземироизлиза Каземиро
Лукас Васкесвлиза Лукас Васкес
37' Марио Манджукич  Марио Манджукичгол
36' Щефан Лихщайнер  Щефан Лихщайнержълт картон
29' Марио Манджукич  Марио Манджукичжълт картон
Даниел Карвахалжълт картон Даниел Карвахал  22'
17' Миралем Пянич  Миралем Пяничжълт картон
Матия Де Шилио  Матия Де Шилиоизлиза
Щефан Лихщайнер  Щефан Лихщайнервлиза
2' Марио Манджукич  Марио Манджукичгол
Възраст

2'
0:1
Марио Манджукич

37'
0:2

61'
0:3
Блес Матюиди
1:3
Кристиано Роналдо
90'

90'

14 април 2018 | 14:26

понякога си е майсторлък да си спечелиш дузпа, само да си спомним, т.нар. Велизарка, или Емо Костадинов, големи майстори, от нищо правеха дузпи.... Рейтинг: 1 0

13 април 2018 | 22:56

Къде сте бе цензура няма една нецензурна дума в последния коментар? Рейтинг: 0 0

ТОЙ
(Гост)
61
отговор
13 април 2018 | 14:12

ПРАВИ СА КОЛЕГИТЕ ДА ВИ ПРИПОМНЯТ МАЧА С ПСЖ.ТОГАВА НЕ КВИЧАХТЕ ,НАЛИ.СЕГА СЪДИЯТА ВИНОВЕН.ДА БЯХА ОСТАВИЛИ ВАСКЕС И ДА СЕ ВИДИ ДАЛИ ЩЕШЕ ДА ВКАРА ОТ ДВА МЕТРА Рейтинг: 1 0

футбол
(Гост)
60
отговор
13 април 2018 | 15:14

Проблема ви на вас е че реал печелят всичко и са истинските крале на футбола ! За вас футбола няма никво значение , за вас е важно вашия отбор да спечели ! Всички сте завистливи , е с какво са виновни реал че искат да печелят , и го правят с труд и сърце ! Лесно е да се оправдаване така , че някой бил подкупил съдията или противниковия отбор или че садията бил подпирал даден отбор ! Вярно че някои отбори или т.нар ТОП отбори убиват интригата в повечето мачове , но тва е футбола ако искате просто спрете да гледате футбол или гледайте само собствения си отбор ! Ако тия дето обиждат съдиите биха се справили по-добре нека те станат съдии ! Рейтинг: 3 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

хохо
(Гост)
59
отговор
13 април 2018 | 18:36

Каталунски к.*.р.в.и ,къде сте :) гледаите си жалкото отборче Дунав Русе да беше 3-0 нямаше да падне от Рома :)))ѝ) Рейтинг: 1 2

12 април 2018 | 12:43

Дузпа има.....има винаги щото все пак са реал и дузпите им гарантират финала в лигата...преди време така и с Мюнхен се подиграха от реалшампионска лига;)))давайте дузпи ..убихте спорта;))) Рейтинг: 7 4

крон
(Гост)
56
отговор
12 април 2018 | 12:41

Сериозно или несериозно да твърдиш дали има или няма дузпа зависи от тва, на кой отбор си фен. Всеки е сложил фенските очила и твърди има или няма дузпа. Докосване имаше и всеки играч би паднал в наказагелното поле. Топката най-вероятно нямаше да я обработи, така че по-доброто решение е да паднеш, и нека фенчетата на Юве да не се пенят, щото и техен играч би направил същото. Рейтинг: 9 2

12 април 2018 | 11:32

Спорна дузпа? Нивото на вашата заслепена и тотално непрофесионална каталунска медийка е паднало тотално. Дузпата е кристално чиста. Дори заклетия ювентинец Борис Касабов го призна в евфир. Рейтинг: 11 16

a
(Гост)
12 април 2018 | 11:57

"кристално чиста" ? Кой те излъга, че имаш идея от футбол? Отговори ми само на един въпрос: Миналата година, когато на Суарез му свириха дузпа срещу ПСЖ по същия начин ли реагира? Отговорът е ясен, лицемер! Рейтинг: 6 7

Кравата
(Гост)
51
отговор
12 април 2018 | 11:29

Цял мач гелосания симулираше, а картон не получи. Карвахал умря поне три пъти, риташе на умряло, блъскаше тревата и след малко търчи без забележки. Каземиро симулира поне три пъти. Дузпата си е спорна, може да се даде, може и не, зависи съдията от какъв ъгъл е видял играта с топката на Бенатия. Но червен картон за капитана Буфон? Смях... Рейтинг: 13 2

В ШЛ Мадрид вече печели „защото така” 26 април 2018
Реал Мадрид победи „защото така”. Защото е отбор специалист по преобразуването на действителността, по откъсването от футболната ортодоксалност. В това отношение няма равен. В Мюнхен заби две крошета в ...
Интервюто с Бенитес: Ливърпул има интензитет, ... 23 май 2018
Наскоро обявен за Треньор на годината заради отличния си сезон в Нюкасъл, Рафаел Бенитес е закърмен с мадридизма и „осиновен” на Мърсисайд, така че е идеалната фигура, която да коментира предстоящия финал в ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.