Предупреждението на Иниеста, което никой не чу

Капитанът Андрес Иниеста е предупредил своите съотборници от Барселона да се стягат, за да не платят скъпо срещу Рома. Това се чува в тунела при излизането на отборите за второто полувреме на “Олимпико” във вторник вечер. Тогава халфът се обръща към Сержи Роберто с думите “Ако продължим по същия начин, в крайна сметка ще загубим”.

Така и стана, защото каталунците не се поправиха след слабото първо полувреме и допуснаха още два гола за крайното 0:3, което беше достатъчно за домакините да ги изхвърлят от надпреварата.

След срещата Иниеста обяви, че това най-вероятно е бил последният му мач в Шампионската лига. Това пък означава, че той най-вероятно ще напусне след края на сезона. Ветеранът вече призна, че има оферта от Китай, върху която бил размишлявал.