Терзиев: Съдията режеше глави насред “Коматево”, личеше си, че е подкупен (видео)

Защитникът на Ботев (Пловдив) Радослав Терзиев се изказа крайно негативно за главния рефер на двубоя между канарчетата и Славия, който завърши 2:1.

“Първите минути стартирахме много силно, имахме много добри положения. За 5 минути вкарахме два гола, но е лошо, че допуснахме попадение. Но според мен този съдия си личеше, че е подкупен. Реже глави насред “Коматево”. Представям си какво ще е в София. Не им се мисли. Венци Стефанов си има позициите и тези съдии са пуснати с мисия. Въпреки тях съм сигурен, че ще отидем на финал, защото има Господ и той гледа.

Направихме доста глупави грешки и допуснахме гол, който дава някакъв шанс на Славия, но не мисля, че те ще се възползват, защото ние ще играем по най-добрия начин в София”, каза Терзиев след първия полуфинал между двата отбора в турнира за купата на България.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg