Пирин (ГД) с победа в Симитли в дебюта на Джаич

Септември загуби с 0:2 от Пирин Гоце Делчев в среща от 25-ия кръг на Югозападната Трета лига. Срещата бе своеобразен дебют на Николай Димитров-Джаич като наставник на неврокопчани. Досега той бе спортен директор на отбора.

И двете попадения за гостите паднаха в заключителните 10 минути на мача. Точни баха Борис Боянчев в 82-ата и Буковски в 88-ата минута. През първото полувреме пропуски за домакините направиха Борислав Хазуров и Веско Весков. На полувремето заради контузия играта напусна Асен Топузов за домакините.

Капитанът на Септември Анатоли Лулейски се контузи в 70-тата минута, а наставникът Спас Стоименов бе направил и трите си смени и домакините завършиха мача с 10 човека.

В класирането Септември е 4-ти с 39 точки, а Пирин Гоце Делчев с 22 е на 15-та позиция.