ЦСКА 1948 подчини Героя, феновете в Сливница спорят кое е истинското ЦСКА (видео+галерия)

ЦСКА 1948 спечели с 3:1 гостуването си на Сливнишки герой и продължава да е лидер в Югозападната Трета лига. Резултата откри Андон Гущеров, който се разписа в 23-ата минута. Тогава Михайлов получи пас отдясно, нахлу в наказателното поле и центрира към своя съотборник, който след страхотен шут от воле не остави шанс на Минев.

Сливнишки герой - ЦСКА 1948@@@

Червените можеха да вкарат и по-рано, но Цаковски пропусна. В 35-ата минута пък Томислав Павлов бе близо до попадение след изстрел от фаул, който профуча покрай гредата.

В 42-ата минута домакините изравниха. Карагьозов центрира отляво към Иванов, който след добър удар с глава не остави шанс на Михайлов.

Радостта на Сливнишки герой не бе дълга, тъй като в заключителните секунди на първата част ЦСКА 1948 отново излезе напред след центриране на Йоан Маринов и попадение на централния бранител Зюмбулев.

Втората част започна с натиск на гостите. Резервата Хаджиниколов и Христов опитаха да вкарат с изстрели извън границата на наказателното поле, но Минев спаси. Постепенно домакините изравниха играта и на свой ред погледнаха по-смело към вратата на Михайлов.

Все пак в 76-ата минута ЦСКА 1948 стигна до трети гол. Негов автор стана Хаджиниколов, който стреля от фаул и след рикошет топката посети вратата на тима от Сливница за трети път.

До края на двубоя футболистите на Валентин Илиев можеха да вкарат още веднъж, но Гущеров пропусна сам срещу вратаря.

В началото на второто полувреме се разигра любопитен спор между фенове на Сливнишки герой. Някои от тях обявиха, че представянето на футболистите е добро, тъй като играят срещу ЦСКА. Други пък ги контрираха, че ЦСКА вчера е загубил в Разград. В крайна сметка запалянковците не стигнаха до консенсус и прекратиха спора.

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ - ЦСКА 1948 1:3