Ботев (Враца) се отдалечи от върха

Отборът на Ботев (Враца) не успя да победи Локомотив (Горна Оряховица) в домакинството си от 23-ия кръг на Втора лига. На стадион "Христо Ботев" двата отбора не показаха хубав и атрактивен футбол, като липсваха положенията пред двете врати.

Удар с глава на Борисов в 24-ата минута излезе покрай вратата на Евгени Александров, който не се намеси добре при центрирането.

Единствената добра възможност за гол след почивката беше в 87-ата минута, когато Янаки Смирнов стреля с глава след центриране на Петър Атанасов. Интересното е, че това беше първият удар във вратата на гостите.

След равенството без голове срещу Литекс, Ботев (Враца) завърши във втори пореден мач 0:0.

Тимът на Сашо Ангелов има вече 46 точки, като остана на четири зад лидера Царско село, който има и мач по-малко.

Второто поредно равенство на "железничарите" остави отбора на седмо място с 31 точки.