Ради Василев: Трябваше да затворим мача

Нападателят на Черно море Радослав Василев беше разочарован, че неговото попадение не донесе победата на "моряците" при визитата на Славия от втория кръг на плейофната осмица. Бившият национал даде аванс на тима си на стадион "Васил Левски", но след почивката Галин Иванов вкара за крайното 1:1.

"Може да се каже, че съм разочарован от крайния резултат, защото поведохме, но не успяхме да победим. Трябваше да си затворим мача, но успяха да изравнят. Това е футболът. Получих перфектна топка и за щастие бях в добра позиция и успях да реализирам попадение. Все пак съм бил дълги години в Славия, нормално е да имам уважение към клуба и да не се зарадвам. Не мога да кажа защо отстъпихме инициативата.

Славия - Черно море@@@

Аз лично си мислех, че точно такъв ще е мачът през второто полувреме. За съжаление не успяхме да вкараме втори гол. Според мен го отдавам на концентрация. В последната фаза е най-трудно да се вземе точното решение. Силите са абсолютно изравнени и сме наясно, че във всеки мач трябва да се раздаваме, за да побеждаваме", сподели бившият футболист на Славия, който има вече четири попадения за Черно море.