Стражът на Поморие: Първият червен картон бе решаващ

Стражът на ОФК Поморие Димитър Тодоров не скри огорчението си от днешната загуба с 2:1 в гостуването на Монтана.

Поморийци поведоха в резултата през първото полувреме, но получиха червен картон и допуснаха пълен обрат през втората част на срещата.

"За мен решаващ в този мач беше първият червен картон. Той бе изключително глупав. Това наклони везните към отбора на Монтана. Трудно е да играеш с 10 човека срещу един от най-силните отбори в нашата група. Не влязохме добре в мача, но въпреки това се борихме. За съжаление, не успяхме да си тръгнем поне с точка. Имахме много проблеми при фланговите им атаки. Повечето положения дойдоха от фланга. Надявам се да продължим напред и да преодолеем тази грешка. Тази година Втора лига е доста равностойна. Всеки отбор може да победи всеки. Трябва ни постоянство. Гледаме напред, взимаме си поуките и се надявам, че ще се стабилизираме", завърши Тодоров.