Ибра: Феновете искаха Златан и аз им дадох Златан

Шведският нападател Златан Ибрахимович се превърна в герой за ЛА Галакси още в първия мач на тима си. 36-годишният ветеран се появи в игра през второто полувреме при драматичната победа на тима си с 4:3 срещу Лос Анджелис ФК и първо изравни резултата с красив гол броени минути след влизането си на терена, а в добавеното време донесе трите точки на тима си. След края на двубоя шведът даде интервю в типичния си стил.

"Видях, че вратарят е излязъл напред и просто го прехвърлих. Когато отида в нов отбор, винаги бележа в първия мач. Трябваше да вкарам гол. Чух феновете да скандират "Искаме Златан" и аз им дадох Златан", коментира след мача Ибра, който за последно в Европа носеше фланелката на Манчестър Юнайтед.