Цонев: Мачът се разви лошо за Левски

Халфът на Берое Борислав Цонев заяви, че отборът заслужено е победил Левски на "Герена" с 2:1.

"Доста трудна победа за нас. През по-голямата част от мача владеехме нещата. През цялото време искахме да победим и закономерно спечелихме трите точки. Изпълнихме донякъде указанията на треньора. Получи ни се ранен гол в началото и се отпуснахме. Затова заиграхме по-добре и спечелихме. За Левски се разви лошо мачът, получиха гол, пропуснаха дузпа, а след това вкарахме и втори гол в началото на второто полувреме, после беше трудно за тях да се върнат в мача. Вече сме на две точки от Левски, но мислим да подобряваме играта си. Първата цел пред нас беше да сме в шестицата. Сега искаме да играем добър футбол и да печелим колкото се може повече. В края на сезона ще видим какво ще се случи. Винаги е приятно да играя тук, където съм израснал", заяви Цонев.Левски пак се сгромоляса на "Герена"@@@