Марчев: За пореден път нямахме късмет

Футболистът на Локомотив (Пловдив) Веселин Марчев бе доста разочарован от равенството 2:2 с Дунав (Русе). Гостите стигнаха до точката на “Лаута” с гол в последната минута, а това се случва не за пръв път на “Смърфовете”. Все пак според него се получи интересен и вълнуващ спектакъл за зрителите.

“В последната минута ни вкараха гол, за кой ли път. Цял мач се борихме, дори с човек по-малко. Благодаря на всички за раздаването. Не ни достигна малко шанс. Получихме гол в последната минута, нямахме късмет, това е истината. Не за пръв път се случва подобно нещо, но дано ни се върне. Направихме добра подготовка зимата, цял мач не спряхме да тичаме, направихме всичко възможно да победим, но понякога така се случва. Получи се спектакъл, динамичен мач, две дузпи, червен картон, греди - това искат да видят хората, но за жалост не победихме. Липсата на Бакалов и Райков оказа влияние. Целта е едно от първите места в групата и евентуално да играем бараж за Лига Европа. Водим с 10 точки пред двата отбора след нас, трудно може да се промени нещо”, заяви Марчев.