"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Фигейредо: Има време да мислим за ЦСКА

Левият защитник на Левски Афонсо Фигейредо сподели, че ранният гол на Берое се е оказал решаващ за загубата на "сините" с 1:2 от Берое на "Герена".

"Не беше добър мач за нас. Трудно е да реагираш, когато получиш гол във втората минута. Създадохме положение в края на полувремето, пропуснахме и дузпа. Но така е във футбола. Днес всичко бе лошо за нас. Заслужавахме поне равенство, защото се борихме. Разбира се, това не е добър резултат за нас, и трябва да работим много. Не мога да кажа, че отборът игра чак толкова зле.

Левски пак се сгромоляса на "Герена"@@@Знам, че теренът е еднакъв за всички, но просто условията бяха ужасни. Получихме два гола в началото на първото и второто полувреме, просто сега трябва много работа.

Има време да мислим за ЦСКА. Всеки мач е важен, няма значение с кой играем, Левски трябва да побеждава", коментира португалецът, който е под наем от Рен.