Японец спаси Локо (ГО) срещу Лудогорец II в последната секунда

Отборите на Локомотив (Горна Оряховица) и Лудогорец II завършиха наравно 2:2 в мач от 22-ия кръг на Втора лига. Срещата се разви доста драматично, като в последните моменти паднаха два гола.

Деян Христов откри резултата за “железничарите” в 18-ата минута, но през втората част резервата Денислав Александров изравни за гостите от Разград. Младият талант вкара втори гол за дубъла на “орлите” в 89-ата минута и почти донесе успеха на тима си. В последната секунда на мача обаче японецът Кокен Куроки вкара за 2:2 и така донесе точката на домакините. В подреждането Локомотив заема седма позиция в класирането с актив от 30 точки, докато Лудогорец е на десето място с две по-малко.