100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Кольо Спасов и Мишо Венков с трета поредна загуба в Казахстан (видео)

Воденият от Никола Спасов тим на Кизил-Жар допусна трета поредна загуба от началото на сезона в казахстанската Премиер лига. Отборът на един от най-успешните треньори в историята на Черно море загуби с 1:2 домакинството си на Тобол.

Момчетата на Спасов първи откриха резултата, след като Тимур Мулдинов се разписа преди почивката. През втората част обаче гостите стигнаха до пълния обрат след голове на Нузербаев и Федин.

Пълни 90 минути при загубата записа бившият национал на България Михаил Венков. Поражението остави българите на предпоследното, 11-о място в класирането без нито една спечелена точка. На дъното, заради по-лоша голова разлика, е съставът на Атирау.