Гатузо прави две промени за мача с Интер

Наставникът на Милан Дженаро Гатузо със сигурност ще направи промени в титулярния състав за мача с Интер тази сряда. Опитният опорен халф Лукас Билия получи жълт картон при загубата с 1:3 от Ювентус, който му издейства наказание за мача с "нерадзурите". Очаква се бившият капитан на тима Рикардо Монтоливо да го замени от първата минута.

Изненадващо "росонерите" излязоха с Андре Силва на върха на атаката срещу Старата госпожа. Португалецът пропусна две добри възможности, а след това беше заменен през втората част от Никола Калинич, който отново разочарова, като почти сигурно Патрик Кутроне ще води атаката в градското дерби. Именно младият нападател реши дербито за Купата на Италия през декември, когато Милан спечели с 1:0 след продължения.
Ювентус излъга Милан@@@Двубоят е последен шанс за "червено-черните" да останат в борбата за четвъртото място, което е заето от Интер, който има актив от 58 точки. "Росонерите" са с осем по-малко.