Кой е фаворит да спечели шампионската титла на България за 2018 година?
Трета лига

Добруджа спря полета на "соколите"

01 април 2018 | 09:47 - Обновена
Добруджа 1919 победи с 2:0 Спартак (Варна) в дербито от 22-ия кръг на Североизточната Трета лига. Двубоят се игра на стадион "Дружба".

Попаденията паднаха след почивката, като в 47-ата минута Дони Дончев откри резултата, а три минути преди края на срещата резервата Денис Кадир оформи крайния резултат.

С 18 победи и 2 равенства Добруджа е начело с 56 точки - 15 повече от втория Хитрино, и със 17 пред третия Суворово, който по програма в неделя гостува на Кубрат.
39
5 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)
35
7 Светкавица (Търговище) Светкавица (Търговище)

01 април 2018 | 18:14

Грешка в постройка на защита. Десо не трябваше да излиза. Трябва да се работи по завършващ удар. Рейтинг: 3 0

01 април 2018 | 17:55

Пхахахахах плебеите пак ли са се изявявали като житни бегачи на север от родния Каменар? Насрани неградски наркомани! Рейтинг: 4 3

Моряче
(Гост)
3
отговор
01 април 2018 | 18:52

Плебеите пак ги бих и е*аха. И пак ги набиха. Хахахаха Пак полицията ги спаси. Рейтинг: 3 1

01 април 2018 | 11:38

ТИ КАКЪВ ШУШЛЯК СИ НЕ Е ИСТИНА, ТОЛКОВА СИ ПРОСТ, ЧЕ ЧАК НЕ ЗНАЕШ КОЛКО СИ ПРОСТ'' Рейтинг: 6 5

›› Live Scores

Всички мачове

ЦСКА 1948 и Хебър продължават гонитбата, Първа ... 10 април 2018
Ожесточената гонитба между отборите на ЦСКА 1948 и Хебър (Пазарджик) на Югозапад продължава с все сила. Футболистите на Валентин Илиев спечелиха с 3:1 гостуването си на негостоприемния стадион в Сливница, докато ...
Данаил Бачков пред Sportal.bg: Всички страдаме, ... 21 март 2018
Старши треньорът на Беласица (Петрич) Данаил Бачков бе поредният гост в предаването “Часът на Трета лига”. Бившият капитан и любимец на феновете на Локомотив (Пловдив) застана начело на ...

Левски | Литекс | "А" Група | "Б" Групи | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Класиране

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.