Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Драматична загуба за Копривленски в Лос Анджелис

Стоян Копривленски загуби от Джош Джоунси в драматичен мач, част от галавечерта на най-престижната кикбоксова организация "Глори" в Лос Анджелис. Българинът отстъпи с 2:3 съдийски гласа.

Копривленски трябваше да се бие с водача в ранглистата Марат Григорян, но в последния момент съперникът му беше сменен.
Снайпера, както е известен Копривленски, е №4 в леката категория, а неговият съперник е №10.

Двамата направиха много здрав сблъсък, а съдиите дадоха победата на Джоунси. Каандецът се наложи с 3:2 гласа (29:28, 28:29, 28:29, 30:27, 30:27).

За българина това беше четвърти мач, оргнизиран от "Глори". През декември той записа изключителен успех, след като спечели турнир, надвивайки двама противници за една вечер. Копривленски впечатли специалистите, а неговият впечатляващ порязаващ кик над Майкол Юрк беше обявен за най-добър нокаут за 2017 г.