100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Наинголан под въпрос за гостуването на Барселона

Раджа Наинголан най-вероятно няма да излезе срещу Барселона другата седмица в мача от четвъртфиналите на Шампионската лига, след като беше заменен още в 17-ата минута в мача с Болоня днес. Халфът на Рома напусна терена заради мускулна контузия и травмата притесни треньора Еузебио ди Франческо. "Положението с крака му не изглежда добре, но той е Нинджа и е време да го докаже, заяви Ди Франческо, заигравайки се с прякора на атакуващия полузащитник.

"В определен момент от мача той направо се оттегли от играта и поиска смяна, а когато той го иска, значи наистина е сериозно", добави специалистът. Той коментира, че представянето на отбора днес не е достатъчно добро, за да се противопоставят на Барселона в Шампионската лига. За Римските вълци това ще бъде първа визита на "Ноу Камп" след унизителната загуба с 1:6 в груповата фаза през 2015-а година.

"Знаем, че няма да бъде достатъчно срещу Барселона, ако играем както днес. Но също така знаем, че Барселона няма да седи така дълбоко в своята половина, както днес го направиха Болоня. Те ще идват към нас постоянно. Ще бъде напълно различен мач, ако го сравняваме с днешния, обясни още Ди Франческо.

Резервата в днешния мач Един Джеко донесе точката за 1:1, след като Ерик Пулгар откри резултата в 18-ата минута с удар от ъгъла на наказателното поле. "Спокоен съм, защото днес имахме доста шансове за гол и то срещу отбор, който основно се защитаваше. Имахме чудесни възможности и трябва да гледаме позитивно върху това. Не съм доволен от резултата, но видях и доста добри неща днес, завърши специалистът.