Благо Митрев: Рухнахме физически след 40-ата минута

Наставникът на Верея Благомир Митрев прие философски загубата на старозагорци от Лудогорец с 0:5. Специалистът призна, че момчетата му са рухнали в края на първото полувреме.

"Може би рухнахме физически след 40-ата минута. Очаквах го, една седмица не сме тренирали, знаете за проблемите при нас. Доволен съм все пак - колкото имахме сили, толкова се борихме. През първото полувреме, докато имахме сили, бяхме компактни, имахме ситуации, но това е. Може би в момента е голяма разликата между Лудогорец и Верея.
Лудогорец - Верея 5:0@@@
В нашия отбор през последните две седмици имаше срив, иначе щяхме да се представим по-добре. Тази седмица подновихме тренировки и се стараем колкото можем. Очакваме тази седмица да се получи нещо и да има успокоение в отбора преди мача с Берое. Аз съм израснал в Берое като юноша, но сме професионални и ще излезем за победа. Никога не се отказвам", каза бившият полузащитник на Берое и Нефтохимик.