Сърбия наказа Нигерия в Лондон

Националният отбор на Сърбия победи Нигерия с 2:0 в контролна среща, играна на "Дъ Хайв Стейдиъм" в Лондон. Героят в мача бе Александър Митрович, който наниза и двата гола във вратата на "Суперорлите".

Сърбите стигнаха до успеха през второто полувреме. В 68-ата минута Филип Костич центрира отляво и Митрович бе най-съобразителен да засече отблизо кълбото в мрежата за 1:0.

Вторият гол падна в 81-ата минута почти по идентичен начин. Отново Костич напредна отляво и върна към Митрович около точката на дузпата, който засече кълбото в мрежата за 2:0.

Така Сърбия записа победа и загуба в контролите си през март, след като в петък загуби с 1:2 от Мароко. Същото важи и за Нигерия, като африканците пък преди дни надиграха с 2:0 Полша.