Черна гора не се даде на Турция

Отборите на Черна гора и Турция не излъчиха победител в контролната среща помежду си, играна в Подгорица. Мачът приключи при резултат 2:2, като гостите взеха преднина от два гола, но домакините не се дадоха и успяха да стигнат до равенството.

Дженгиз Юндер даде преднина на гостите в 11-ата минута, засичайки отблизо от воле центриране на Хасан Калдъръм.

В 23-ата минута гостите удвоиха преднината си. Хакан Чалханоолу центрира от фаул и Окай Йокшулу с глава вкара втори гол.

В самия край на полувремето Черна гора върна едно попадение. Зарко Томашевич центрира отляво и Мирко Иванич с глава бе точен за 1:2.

Малко преди края на мача домакините се добраха и до равенството. В 88-ата минута Стефан Мугоша бе намерен пред наказателното поле, елегантно финтира защитник на Турция и с прецизен удар прати топката във вратата за крайното 2:2.