›› Булевард

Родна хубавица краси Формула 1 в Монако

Една от най-успешните българки в чужбина - Мисис България Ана Иванова, ще бъде специален гост на престижното автомобилно състазение Формула 1 в Монако в края на май, съобщава ВИП Комюникейшън.  Красавицата ...

Испанецът Алехандро Валверде спечели колоездачната обиколка на Каталуня за втора поредна година. 37-годишният Валверде триумфира в надпреварата след падане на основния му съперник Еган Бернал от Колумбия по-малко от 10 километра преди финала на последния етап в Барселона. Последният етап с дължина 154.8 километра беше спечелен от Саймън Йетс (Великобритания) с 3:28.04 часа. Втори на 13 секунди остана Марк Солер (Испания), а трети на 18 секунди завърши Пиер Латур (Франция).

Колумбиецът Бернал, който беше на 16 секунди зад Валверде преди последния етап, не успя да избегне контакт с други двама колоездачи, а с това и падане. Той беше прегледан от лекарския екип, който установи контузия на рамото. Валверде завърши на девето място в етапа, но спечели генералното класиране с 29 секунди преднина пред Найро Кинтана (Колумбия). Трети на 47 секунди остана Пиер Латур. Валверде спечели два етапа в тазгодишното издание на надпреварата и стана трикратен шампион след 2009 и 2017 година.

29 март 2018 | 11:46

Мисля,че този раздел(колоездене) трябва да го закриете.Минаха къде,по престижни обиколки като супер класиката Милано-Сан ремо,Париж-Ница,Тирено-Адриатико(там направихте реклама на Евро спорт,но кой е победителя пропуснахте да кажете)и нищо не отразихте от тях,а по-ниско разрядната обиколка на Каталуния е топ новина в раздела. Рейтинг: 5 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Сам Рейнолдс след DarkFEST: Бих искал да посетя ... 14 март 2018
През февруари се проведе едно от най-атрактивните фрийрайд маунтин байк събития за годината. На DarkFEST 2018 Сам Рейнолдс измисли изцяло нова концепция на друга локация в живописната местност Стеленбош, Южна Африка. ...

Левски | Литекс | "А" Група | "Б" Групи | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Класиране

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.