Юношите на ЦСКА-София с поредна победа

Юношите на ЦСКА-София от набор 2004 постигнаха 19-а победа в своя 19-и мач през сезона. "Червените", водени от Атанас Борносузов, се наложиха над Барокко със 7:0. Двубоят се игра на изкуствен терен в комплекс "Бонсист". На почивката "червените" водеха с 3:0 след попадения на Мартин Влаевски, Александър Георгиев и капитана Валентин Ситнилски.

През второто полувреме точни за ЦСКА-София бяха Ясен Цеков, Павел Жабов, който отбеляза два гола и Кирил Великов. В сряда (28 март) тимът ни приема Ботев (Пловдив) в мач реванш от полуфиналите за Купата на БФС. Срещата ще се играе от 14:30 часа в комплекс "Царско село". Първия двубой в Пловдив "червените" спечелиха с 3:1.

Барокко - ЦСКА 0:7

Голмайстори: Мартин Влаевски, Александър Георгиев, Валентин Ситнилски, Ясен Цеков, Павел Жабов (2), Кирил Великов

Стартов състав: Милен Младенов (в), Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски (к), Габриел Александров, Кирил Великов, Виктор Атанасов, Николай Няголов, Георги Шаламанов, Ясен Спиров, Ясен Цеков, Александър Георгиев Резерви: Иван Маринов (в), Йоан Борносузов, Павел Жабов, Васил Найденов, Боян Даскалов, Александър Божков Старши треньор: Атанас Борносузов