Ники Тодоров герой за Куин ъф дъ Саут в запомняща се драма (видео)

Българският нападател Николай Тодоров се превърна в герой за своя Куин ъф дъ Саут при драматичното 3:3 като домакин на Ливингстън в среща от 31-ия кръг на Чемпиъншип. Родният талант се появи като резерва в 81-ата минута, при резултат 2:3, а десет по-късно вече бе в прегръдките на съотборниците си.

Попадението бе повече от запомнящо се за Тодоров, тъй като то бе не само негово първо със синята фланелка, но и падна във вратата на бившия му отбор. Припомняме, че в началото на тази година 21-годишният голмайстор, който е собственост на елитния Хартс, смени "Тони Макарони Арена" с "Палмърстън Парк".

С точката Куин ъф дъ Саут събра 42 в актива си и продължава да заема шестото място в Чемпиъншип. Заветното четвърто място, което дава право на участие в плейофите за Премиършип на Шотландия, се държи от Дънди Юнайтед, който има 45 точки на сметката си. Третият Мортън пък е само с точка повече.