Локо (София) вкара шест на Рилецо

Отборът на Локомотив (София) разби Рилски спортист с 6:2 в контролна среща. Голямата новина от лагера на “железничарите” обаче е привличането на Владислав Романов, който изгледа проверката.

Контролата със самоковци не бе предвидена първоначално, като заради снега отпадна проверката на Локомотив срещу Септември. Но в крайна сметка "червено-черните“ успяха да изчистят изкуствения си терен и там приеха третодивизионния тим.

Още до почивката резултатът бе 5:1 за домакините. При 0:0 дузпа за “железничарите” пропусна Николай Цветков, а след това започна серията от голове. Точни бяха Здравко Димитров, Илия Димитров, Христос Контохристос на два пъти и Емил Виячки, а самоковци намалиха за 3:1.

След почивката темпото в играта на Локомотив (София) спадна, на все пак младият Илиян Стефанов реализира за 6:1, преди да бъде оформено и крайното 6:2.