Берое удари Ботев (Гълъбово) в контрола (видео)

Отборът на Берое постигна победа с 3:1 в контролата, която изигра срещу Ботев (Гълъбово) на спортна база “Берое”. Още в 18-ата минута “зелените” откриха чрез Милен Желев, който отбеляза с плътен изстрел в наказателното поле.

В 39-ата минута Мартин Камбуров удвои за заралии, след като се разписа от дузпа, която бе свирена за нарушение срещу Охене. В самия край на първата част Педро Еуженио направи резултата класически след подаване на Камбуров.

Второто полувреме започна добре за гостите от Гълъбово, които върнаха едно попадение в 52-ата минута, когато се разписа бившият футболист на Берое Рангел Абушев.